Jake Busey

William Gareth Jacob Busey Jr.

6,3
2 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Busey

Podobnie jak swoj papa uroda nie grzeszy :D ale ze swoja specyficzna twarza doskonale pasuje do rol psychopatow i czarncyh charakterow, kto wie moze jak ojciec zostanie jednym z ciekawszych aktorow klasy b.

Lukaszx

Aż sprawdziłam kto jest jego tatą. No i wyszło, że Gary Busey. Rzeczywiście podobieństwo rodzinne jest:)

Lukaszx

jego ojciec jest jednym z najohydniejszych ludzi jakich widzialam na ekranie. jako czlowiek, jako facet i jako aktor. Okropny!
Obrzydza mnie od momentu jak ujrzalm go zachowujacego sie jak 100% psychol (ciagle nacpany i nachlany) w jednym z hoolywoodzkich realiyy szoł o uzaleznonych "gwiazdach" i celebrytach. straszny facet.

bravo007

Czym się różni gwiazda od celebryty?

NickError

Gwiazda ma więcej sukcesów na swoim koncie a celebryta jest znany z tego, że częstego pozowania na ściankach. Celebryta to Kim Kardashian, gwiazda Tom Hanks :)

bravo007

Busey miał dość poważny wypadek motocyklowy, w którym uszkodził sobie mózg. Od tego czasu zachowuje się bardziej impulsywnie, co jak wyczytałem, było omawiane w tymże reality show, które to niby oglądałeś. Być może zresztą wtedy uzależnił się od środków przeciwbólowych. Warto czasem zastanowić się, czemu ktoś jest jaki jest przed uznaniem go za gnoja.

NickError

no tak to wszystko wytlumacza, uszkodzony mózg przez wypadek samochodowy, omg

Lukaszx

Tak podobny do starego

Lukaszx

Wiadomo tatuś załatwi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones